O nas
Poznaj nasz zespół


Nasz zespół

Bogdan Ołdakowski

Prezes zarządu i założyciel Actia Forum, sekretarz generalny Baltic Ports Organization

+48 58 627 2191

bogdan@actiaforum.pl

Ewa Urbaś

Wiceprezes zarządu, współzałożyciel Actia Forum

+48 58 627 2467

ewa@actiaforum.pl

Monika Rozmarynowska

Lider projektów konsultingowych

+48 58 627 2467

monika@actiaforum.pl

Marta Friedrichowicz

Lider działu konferencji, dyrektor zarządzający Baltic Ports Organization

+48 58 627 2193

marta@actiaforum.pl

Marcin Włodarski

Kierownik Projektów

+48 58 627 2185

marcin@actiaforum.pl

Ewelina Ziajka

Młodszy specjalista ds. analiz rynkowych

+48 58 627 2467

ewelina@actiaforum.pl

Andrzej Urbaś

Specjalista ds. marketingu, menedżer ds. komunikacji Baltic Ports Organization

+48 58 627 2323

andrzej@actiaforum.pl

Karolina Bartkowski

Kierownik biura Baltic Ports Organization

+48 58 627 2194

kb@actiaforum.pl